Kód: 888

Náramek z minerálů Štěstěna - avanturín, křišťál

420 Kč
Momentálně vyprodané

štěstí, úspěch, láska, pozitivní vibrace, síla, ochrana, rozhodování, soustředění, meditace, harmonie, léčení

Tento ručně vyráběný náramek z mé dílničky vyrobený ze vzácného přírodního růžového avanturínu a broušeného křišťálu je symbolem štěstí, čistoty, lásky, síly a ochrany. Své majitelce pomáhá při soustředění a přináší štěstí v důležitých situacích. Avanturín je tradičním talismanem štěstí a úspěchu, harmonizuje a dodává odvahu nejen při podnikání a studiu. Křišťál je kamenem síly, energie, očisty a nových začátků, ochraňuje před zlem, čistí energie a dodává životní sílu. Tento náramek zvýší Vaši vnímavost, podpoří Vaši kreativitu a pomůže Vám prožívat každodenní radost ze života.

Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Tento ručně vyráběný náramek z mé dílničky vyrobený ze vzácného přírodního růžového avanturínu a broušeného křišťálu je symbolem štěstí, čistoty, lásky, síly a ochrany. Své majitelce pomáhá při soustředění a přináší štěstí v důležitých situacích. Avanturín je tradičním talismanem nejen štěstí, ale i úspěchu a blahobytu, harmonizuje a dodává odvahu nejen při podnikání a studiu. Křišťál je kamenem síly, energie, očisty a nových začátků, ochraňuje před zlem, čistí energie, odstraňuje blokády a dodává životní sílu. Tento náramek zvýší Vaši vnímavost, podpoří Vaši kreativitu a pomůže Vám užívat si každodenní radost ze života.

 

Užití: štěstí, úspěch, láska, pozitivní vibrace, síla, ochrana, rozhodování, soustředění, meditace, harmonie, léčení

 

růžový avanturín Avanturín je kamenem štěstí. Vyzařuje pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho přítomnost také pomáhá odstraňovat negativní elektromagnetické záření. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Používá se k ochraně domů a zahrad. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Více o avanturínu.

 

 

křišťálKřišťál vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii. Křišťál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální. Více o křišťálu.

 

 Náramek je vyrobený z přírodních kamenů vzácného růžového avanturínu a broušeného (fazetovaného) křišťálu, doplňuje je kovové korálky v měděné barvě s lehkou patinou. Náramek je pružný, lehce se přizpůsobí velikosti a tvaru Vašeho zápěstí. Kamínky mají v průměru 8 - 10 mm. Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí kolem 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce.

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: