Kód: 1041

Náramek z minerálů Síla vody - amazonit, akvamarín, turmalín v křišťálu

420 Kč
Momentálně vyprodané

energie, odvaha, úspěch, intuice, sebedůvěra, obchod, klid, očištění, láska, stres, strach, peníze, škodlivé záření, harmonizace,, odstraňování bloků a negativních vibrací, čištění a ochrana aury

 

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů akvamarínu, amazonitu a turmalínu v křišťálu je symbolem síly, čistoty, odvahy a úspěchu.  Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, ale i proudění mužské a ženské energie. Napomáhá pochopení sebe sama, svých činů i skutkům jiných lidí. Přináší do Vašeho života radost a spokojenost, zejména v oblasti vztahů a podnikání. Je velmi silným talismanem pro všechny, kteří se často účastní obchodních nebo diplomatických jednání. Dokáže prolomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá svému nositeli převzít plnou odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje mysl a prohlubuje vnímavost, zlepšuje sebevyjadřování a usnadňuje komunikaci. Kolem svého nositele a jeho aury vytváří silný obranný štít, který negativní síly a energie nevstřebává, ale odráží je zpět k jejich původci.

 

Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů akvamarínu, amazonitu a turmalínu v křišťálu s přívěškem se znakem uzlu štěstí je symbolem síly, čistoty, odvahy a úspěchu. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, ale i proudění mužské a ženské energie. Napomáhá pochopení sebe sama, svých činů i skutkům jiných lidí. Přináší do Vašeho života radost a spokojenost, zejména v oblasti vztahů a podnikání. Je velmi silným talismanem pro všechny, kteří se často účastní obchodních nebo diplomatických jednání. Dokáže prolomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá svému nositeli převzít plnou odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje mysl a prohlubuje vnímavost, zlepšuje sebevyjadřování a usnadňuje komunikaci. Kolem svého nositele a jeho aury vytváří silný obranný štít, který negativní síly a energie nevstřebává, ale odráží je zpět k jejich původci.

 

užití: energie, odvaha, úspěch, intuice, sebedůvěra, obchod, klid, očištění, láska, stres, strach, peníze, škodlivé záření, harmonizace,, odstraňování bloků a negativních vibrací, čištění a ochrana aury

 

akvamarínAkvamarín je kamenem dávných mořských bohyní, kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Je silně spojen s měsícem a náleží elementu vody. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury, uvádí do rovnováhy čakry, čistí krční čakru. V duševní rovině je akvamarín spřízněn s citlivými lidmi, vyvolává toleranci, pomáhá překonávat předsudky a napomáhá k pochopení i složitých emočních stavů. Díky svým posilujícím vlastnostem je to výborný kámen také pro ty, kteří mají problém s oragnizací a dotahováním věcí do konce. 

 

 

amazonitAmazonit je kamenem úspěchu, klidu a intuice. Je silně spajt s energií vody, elementem země a planetou Uran. Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru. Pomáhá tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje rovnováhu v těle. Více o amazonitu.

 

 

turmalín v křišťáluTurmalín v křišťálu povzbuzuje k přiznání a přijetí vlastních chby, pomáhá transformovat negativní jevy v něco užitečného, při rozpolcenosti, vnitřním napětí a vnitřním konfliktu. Pomáhá člověku, aby se přijímal takový, jaký je. Přitahuje do vědomí potlačovanou agresivitu a umožňuje člověku lépe s ní zacházet. Je to silná ochranný kámen, jenž odvádí negativní energii všeho druhu, vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich nenávist a zlobu, takže nás se příliš nedotýká, odstraňuje stres, navozuje pozitivitu, podporuje tvůrčí myšlení, deaktivuje patogenní zóny, ničí škodlivé záření přístrojů a počítačů. Posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy.  Více o turmalínu.

 

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů turmalínu v křišťálu, akvamarínu a amazonitu, je pružný, lehce se přizpůsobí velikosti a tvaru Vašeho zápěstí. Průměr kamínků je 6 mm. Kameny jsou doplněné o kovový korálek s přívěškem se symbolem uzlu štěstí ve stříbrné barvě s lehkou patinou. Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí kolem 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce.

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: