Kód: 5012

Náramek z minerálů SÍLA VODY - akvamarín, bílý achát, chirurgická ocel

420 Kč
Skladem

ochrana, odvaha, klid, síla, láska, sebedůvěra, sebepoznání, harmonie, očištění, intuice, komunikace, proti stresu, zahání strach, meditace, uzemnění, emocionální rovnováha

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů zmatnělého přírodního akvamarínu a bílého achátu doplněný ozdobným korálkem z chirurgické oceli je symbolem lásky, síly, čistoty, odvahy a úspěchu. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, ale i proudění mužské a ženské energie v našem těle. Napomáhá pochopení sebe sama, svých činů i skutkům jiných lidí. Přináší do našeho života radost a spokojenost, zejména v oblasti vztahů a podnikání. Je velmi silným ochranným talismanem pro všechna vodní znamení a pro ty, kteří se cítí být spjati s elementem Vody. Dokáže prolomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá své nositelce převzít plnou odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje mysl a prohlubuje vnímavost, zlepšuje vyjadřování a usnadňuje komunikaci. Kolem své majitelky a její aury vytváří silný obranný štít, který negativní síly a energie odráží zpět k jejich původci.

Náramek je vyroben z přírodního zmatnělého akvamarínu a leštěného bílého achátu. Průměr kamínků je 8 mm. Koková ozdoba se srdíčky je vyrobena z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

akvamarínAkvamarín je kamenem dávných mořských bohyní, kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Je silně spojen s měsícem a náleží elementu vody. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury, uvádí do rovnováhy čakry, čistí krční čakru. V duševní rovině je akvamarín spřízněn s citlivými lidmi, vyvolává toleranci, pomáhá překonávat předsudky a napomáhá k pochopení i složitých emočních stavů. Díky svým posilujícím vlastnostem je to výborný kámen také pro ty, kteří mají problém s oragnizací a dotahováním věcí do konce. 

 

 

botswanský achátBílý achát je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Je to velice stálý kámen, dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen. 

Více o achátech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: