Aktuální informace k možnostem dopravy najdete na stránce Doprava a platba.
Kód: 1554

Náramek z minerálů RAK ONA - jadeit, měsíční kámen, přívěšek

490 Kč
Skladem (> 2 ks)

ochrana, láska, dlouhověkost, moudrost, prosperita, peníze, mládí, intuice, klid, mateřství

Kategorie: Náramky

Originální autorský náramek z drahých kamenů přírodního jadeitu a měsíčního kamene s přívěškem se symbolem hvězdného znamení Raka svého majitele ochraňuje před neštěstím a nehodami, přitahuje k němu radost, hojnost, lásku a dodává mu prosperující energii při veškerém konání. Je symbolem čistoty, vyrovnanosti a silné intuice. Díky spojení s elementem Vody a úzkým sepjetím s Měsícem svého majitele očišťuje, dodává mu novou sílu a umí uklidnit jeho rozbouřené emoce. Harmonizuje nefungující vztahy a pomáhá Rakům realizovat jejich tajné sny a zejména nesmělým Račicím vystoupit z jijich nesmělé ulity.  

Náramek je vyroben z přírodního jadeitu a měsíčního kamene. Kameny jsou naprosto přírodní, bez jakéhokoli dobarvení. Průměr kamínků je 6 mm. Přívěšek je z exkluzivní kolekce Tierra Cast, v provedení starostříbro. Má originální ručně propracovaný vzhled se znamením zvěrokruhu a je vyroben z cínu. Je stálobarevný, velmi tvrdý a neobsahuje olovo, nikl ani kadmium. Kokové korálky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Co je chirurgická ocel 316L?

 

Náramek je navlečen na odolném pružném vlákně, lehce se přizpůsobí velikosti Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

JadeitJadeit je starodávným, posvátným symbolem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Podporuje schopnost empatie, odstraňuje neklid, neúnavnost, uklidňuje, usnadňuje mezilidskou komunikaci. Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevní oběh, pomáhá při problémech s otěhotněním, usnadňuje porod, tiší migrény a bolesti, snižuje teploty. Více o jadeitu.

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

 

 

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
ŠS Avatar autora 18.2.2018 08:03
krásný, ten bude příště, jsem nadšená...všichni moje náramky obdivují...