Informace o doručování do Vánoc naleznete na stránce VÁNOČNÍ PROVOZ.
Kód: 924

Náramek z minerálů Ochrana lesních víl - melounový turmalín, chirurgická ocel

750 Kč
Skladem (1 ks)

ochrana, energie, radost, láska, harmonie, obchod, peníze, rovnováha, něha, přátelství, trpělivost, takt, diplomatické schopnosti, zmírnění strachu, úzkosti a depresí, klid, léčení, citová zranění

Kategorie: Náramky

 

Tento ručně vyráběný náramek z mé dílničky z drahých a vzácných kamenů melounového turmalínu přitahuje do Vašeho života lásku, posiluje něhu a přátelství, prohlubuje trpělivost, učí taktu a diplomatickému jednání. Je nenahraditelným ochráncem a pomocníkem nejen při obchodních jednáních, přitahuje ke svému nositeli úspěch i peníze. Zmírňuje strach, úzkost, různé typy fóbií a pomáhá při depresích. Přináší do Vaší duše paprsek radosti uprostřed silného proudu pozitivní energie anaděje. Léči staré rány a citová zranění, regeneruje nervy a vyrovnává mužskou a ženskou energii. Aktivuje srdeční čakru. Melounový turmalín je pradávným šamanským kamenem, možná právě kvůli svým neobvykle krásným barevným tónům připomínající barvy melounu. Skládá se z červeného nebo růžového turmalínu uzavřeného v zeleném až černém odstínu kamene.

Náramek je vyroben z přírodního melounového turmalínu. Průměr kamínků jsou 4 mm. Kokové korálky a přívěšek ve tvaru andělského křidélka jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

melounový turmalínTurmalín povzbuzuje k přiznání a přijetí vlastních chyb, pomáhá transformovat negativní jevy v něco užitečného, zejména při rozpolcenosti, vnitřním napětí a vnitřním konfliktu. Pomáhá člověku, aby se přijímal takový, jaký je. Přitahuje do vědomí potlačovanou agresivitu a umožňuje člověku lépe s ní zacházet. Je to silný ochranný kámen, jenž odvádí negativní energii všeho druhu, vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich nenávist a zlobu, takže nás se příliš nedotýká, odstraňuje stres, navozuje pozitivitu, podporuje tvůrčí myšlení, deaktivuje patogenní zóny, ničí škodlivé záření přístrojů a počítačů. Vyvažuje mužskou a ženskou energii v těle, přitahuje lásku, aktivuje srdeční čakru, posiluje něhu a přátelství, prohlubuje trpělivost, učí taktu a diplomatickému jednání. Zmírňuje strach a deprese, léčí citová zranění a staré bolesti, regeneruje nervy. Posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy.  Více o turmalínu.

 

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
Š Avatar autora náramek Ochrana lesních víl 29.8.2017 09:20
Dobrý den, moc a moc Vám děkuji za krásný náramek, udělal mi obrovskou radost, je nádherný a protože nemám ráda okázalé ozdoby, tenhle mi nadmíru vyhovuje...zase si u Vás udělám někdy radost, je to pohlazení po duši...ještě jednou díky a přeji Vám hodně zdraví a spoustu krásné práce, která potěší hodně lidiček...hezký den, Šárka...