Kód: 1890

Náramek z minerálů NADĚJE - dumortierit, měsíční kámen, peříčko, chirurgická ocel

590 Kč
Skladem

naděje, síla, vůle, klid, léčení, láska, ochrana, spánek, mládí, intuice

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený náramek z mé dílničky vytvořený z přírodních kamenů zmatnělého dumortieritu a měsíčního kamene s ozdobami z chirurgické oceli je symbolem naděje. Dodává nám sebejistotu, sílu a pozitivní myšlenky v těžkých chvílích našeho života. Je kamenem prospěšné a nesobecké sebelásky, dodává nám chuť do života a také do nutných změn. Pomáhá nám odhalovat pro nás škodlivé vzorce chování a ukazuje nám cestu k jejich odstranění. Posiluje naši intuici, dodává nám potřebný klid a rozvážnost. Podporuje naše racionální myšlení, uklidňuje rozbouřené emoce a pomáhá nám řešit konflikty. 

Náramek je vyroben z přírodního zmatnělého dumortieritu a leštěného měsíčního kamene. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky se skleněnými zirkony a přívěšek ve tvaru peříčka jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, velikost přívěšku je 10 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

dumortieritDumortierit je receptivní kámen, je přiřazen planetě Neptun a elementu Vody. Je to kámen naděje, v těžkých životních situacích pomáhá obratu k lepšímu, dodává nám důvěru ve vlastní schopnosti a sílu tyto situace zvládnout a překonat, a ve šťastných situacích učí užívat života naplno, brát ho takový, jaký je, bez zbytečných starostí a obav. Podporuje pozitivní životní postoj, pomáhá nám odstraňovat staré blokády a vzory. Posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zlepšuje naši schopnost soustředit se. Dumortierit ulehčuje stát sebejistě na vlastních stanoviscích a přizpůsobit se realitě, dodává nám trpělivost a odvahu. Zklidňuje předrážděnost, podporuje objektivitu a zpřístupňuje pozitivní sebelásku. 

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: