Informace o doručování do Vánoc naleznete na stránce VÁNOČNÍ PROVOZ.
Kód: 2061

Náramek z minerálů LÁSKA LUNY - třešňový jaspis, měsíční kámen, srdce, chirurgická ocel

580 Kč
Vyprodáno

láska, ochrana, intuice, uklidnění emocí, štěstí, krása, zdraví, harmonie, klidný spánek, zlepšení komunikace, mladistvý přístup a vzhled, rovnováha mezi mužskou a ženskou energií, odstranění starých a nefunkčních vzorců myšlení a chování, očista, detoxikace, odvaha, řešení konfliktů, zlepšení organizačních schopností, podpora logického uvažování, představivost, tvůrčí schopnosti, pocit bezpečí

Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů měsíčního kamene a třešňového jaspisu doplněné o srdíčko a ozdoby se zirkony z chirurgické oceli je symbolem lásky, spokojených vztahů, zdravé komunikace a štěstí. Svoji majitelku ochraňuje nejen před nebezpečím, ale také před silnými a rozbouřenými emocemi. Je úzce spjat s Měsícem a se Zemí, proto prohlubuje naši intuicí, přitahuje do našich životů lásku a pomáhá nám předejít hádkám a konfliktům a to zejména v partnerských a mileneckých vztazích. Zajišťuje nám klidný spánek, pomáhá při nespavosti a proti zlým snům. Podporuje nás v období životních změn, pročišťuje rozum a podporuje logické myšlení. Tiší obavy, nejistotu a stres a dodává nám tolik potřebný klid a uvolnění. Podporuje náš vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Má schopnost vytahovat na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Má schopnost ukázat nám naše staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá nám je odstranit.

Náramek je vyroben z přírodního měsíčního kamene a třešňového jaspisu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové korálky se skleněnými zirkony a velké srdíčko jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

 

třešňový jaspisTřešňový jaspis nás spojuje s elementární silou elementu Země, s planetou Venuší a Saturnem. Učí nás nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: