Kód: 1629

Náramek z minerálů JEDINEČNOST - růžový opál, magnezit, andělské křidélko, srdce, chirurgická ocel

450 Kč
Skladem (1 ks)

harmonie, štěstí, síla, uvolnění, meditace, uklidnění, jistota, bezvýhradná láska, sebedůvěra, sebepřijetí, krása, ochrana, rozhodování, peníze, krása, duševní rozvoj

Kategorie: Náramky

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního magnezitu a růžového opálu s doplňky a přívěšky ve tvaru srdce a andělského křidélka z chirurgické oceli 316 L je originální a něžný šperk, který podtrhne jedinečnost každé ženy či dívky. Přináší nám pocit bezpečí a hlubokého klidu, uvádí nás do citové i fyzické rovnováhy, pomáhá nám v sebepoznávání a v bezvýhradném přijetí nejen sebe jako jedinečné osobnosti, ale i všech, které na své životní cestě potkáváme. Napomáhá nám odhalovat sebeklam a skryté problémy, uklidňuje naše pocity a myšlenky a pomáhá nám se v nich zorientovat. Pomáhá nám zdolávat stres a ukazuje nám pravdivost karmických zákonů. Vnáší do našeho života světlo, spontánnost a radost z každého okamžiku.

Náramek je vyroben z přírodního magnezitu a růžového opálu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky přívěšky ve tvaru srdce a křidélka jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, délka křidélka je 10 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

růžový opálOpál obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu. 

 

 

 

magnezitMagnezit přináší hluboký klid a uvolnění k meditaci, dodává harmonii, pomáhá nám přijímat ostatní i sebe takové, jací skutečně jsme, bez potřeby se měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru. V duševním životě vynáší magnezit na povrch veškeré sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivní naladění do dalšího života. Magnezit učí sebestředné lidi, aby na chvíli usedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorné od druhých. Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašené jedince; pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.

 

 

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VS Avatar autora 6.5.2018 18:37
Zápěstí 17 cm
Odpovědět