Aktuální informace k možnostem dopravy najdete na stránce Doprava a platba.
Kód: 1629

Náramek z minerálů JEDINEČNOST - růžový opál, magnezit, andělské křidélko, srdce, chirurgická ocel

270 Kč 420 Kč Sleva 36 %
Skladem (1 ks)

harmonie, štěstí, síla, uvolnění, meditace, uklidnění, jistota, bezvýhradná láska, sebedůvěra, sebepřijetí, krása, ochrana, rozhodování, peníze, krása, duševní rozvoj

Kategorie: Náramky

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního magnezitu a růžového opálu s doplňky a přívěšky ve tvaru srdce a andělského křidélka z chirurgické oceli 316 L je originální a něžný šperk, který podtrhne jedinečnost každé ženy či dívky. Přináší nám pocit bezpečí a hlubokého klidu, uvádí nás do citové i fyzické rovnováhy, pomáhá nám v sebepoznávání a v bezvýhradném přijetí nejen sebe jako jedinečné osobnosti, ale i všech, které na své životní cestě potkáváme. Napomáhá nám odhalovat sebeklam a skryté problémy, uklidňuje naše pocity a myšlenky a pomáhá nám se v nich zorientovat. Pomáhá nám zdolávat stres a ukazuje nám pravdivost karmických zákonů. Vnáší do našeho života světlo, spontánnost a radost z každého okamžiku.

Náramek je vyroben z přírodního magnezitu a růžového opálu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky přívěšky ve tvaru srdce a křidélka jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, délka křidélka je 10 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

růžový opálOpál obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu. 

 

 

 

magnezitMagnezit přináší hluboký klid a uvolnění k meditaci, dodává harmonii, pomáhá nám přijímat ostatní i sebe takové, jací skutečně jsme, bez potřeby se měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru. V duševním životě vynáší magnezit na povrch veškeré sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivní naladění do dalšího života. Magnezit učí sebestředné lidi, aby na chvíli usedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorné od druhých. Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašené jedince; pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.

 

 

 

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
VS Avatar autora 6.5.2018 18:37
Zápěstí 17 cm