Kód: 1488 | Značka: MkD

Náramek z minerálů ENERGIE - dZi achát, sluneční kámen, chirurgická ocel rose gold

660 Kč
Brzy opět skladem

energie, radost, sexuální energie, zdraví, ochrana, odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, uzemnění

Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního slunečního kamene, přírodního achátu speciálně upraveného do tzv. dZi korálků a korálku z chirurgické oceli 316 L rose gold se zirkony je mocným ochranným amuletem, který přináší do našeho života novou energii, štěstí, radost, odrážejí zlo a chrání svého nositele před zraněním a nemocemi. Náramek je silně nabit sluneční energií a vnese do našeho vnitřního i vnějšího světa životadárné světlo a teplo slunečních paprsků. Podporuje naši nezávislost, učí nás říkat "ne" a dodává nám sílu vzít svůj život pevně do svých rukou. Dodává nám pozitivní myšlenky, působí proti depresím, pocitům opuštěnosti, dodává sebedůvěru, pozitivně působí na naše vztahy a komunikační schopnosti. Zesiluje naši intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Podporuje sexuální energii a správné proudění energií v našich čakrách, které otevírá a čistí.

Náramek je vyroben z přírodního slunečního kamene a kamenů achátu upravených do vzhledu tzv. dZi korálků. Průměr kamínků je 8 mm. Kokový korálek s kamínky je vyroben z chirurgické oceli s označením 316 L v provedení rose gold (růžové zlato) se skleněnými broušenými krystalky, rozměr korálku je 10x12 mm. Je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

dZi korálky nesou pozitivní spirituální symboliku, která slouží jako silný osobní ochranný amulet. Tibeťané věří, že dZi korálky jsou božského původu a proto nejsou vytvořeny lidskýma rukama. Někteří říkají, že je darují bohové ve prospěch těch, kteří mají to štěstí, že je našli. Protože jsou podle legend vytvořené bohy, jsou považovány za velmi vzácný a mocný amulet. Korálky dZi můžete nejčastěji obdivovat v tibetských chrámech, kde zdobí ty nejvzácnější sochy a oltáře. Přinášejí štěstí, odrážejí zlo a chrání fyzické tělo svého nositele před poškozením a nemocemi. Více o kamenech DZi.

 

dzi achát bílý_1Achát je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Je velice stálý kámen, dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen.

Více o achátech.

 

slunecni-kamen-masazni-placicka-11Sluneční kámen je kamenem zdraví, ochrany, radost, energie a sexuální touhy, je silně nabitý sluneční energií, vnitřně Vás prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do Vašich domovů. Vnáší do života radost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí Vás nezávislosti k Vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Přikládáním na 2. čakru zvyšuje sexuální energii. Více o slunečním kameni.

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora 10.3.2018 07:15
Prosim o info, kdy zase bude dostupny. Dekuji.