Novinka Tip
Kód: 882

Náramek z minerálů Amulet cestovatelky - tyrkenit, růženín, perleť, chirurgická ocel

350 Kč
Skladem (1 ks)

ochrana, láska, přátelství, odvaha, peníze, štěstí, krása, léčení a uzdravování, trpělivost, životní energie, moudrost, zkušenosti, štědrost, vztahy, vyrovnanost

Kategorie: Náramky

Tento ručně vyrobený náramek z mé dílničky z drahých kamenů růženínu, tyrkenitu a korálků z přírodní perleti s přívěškem ve tvaru ochranného symbolu Hamsa z chirurgické oceli je šťastným amuletem všech cestovatelek a dobrodružných duší.  Tyrkys je posvátný, ochranný a léčivý amulet, kámen štěstí a od nepaměti účinný ochránce cestovatelů. Je velmi vhodný pro uklidnění, napomáhá při meditaci, zvyšuje intuici a a učí nás ji využívat nejen v rovině osobního růstu. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, dodává sílu, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. V kombinaci s růženínem podporuje romantickou lásku, ale také sebelásku a sebeúctu své nositelky. Hamsa je posvátným starodávným symbolem, představuje nejen číslici 5, která je v numerologii symbolem neustálého pohybu, transformace a proměny, ale také ochranné gesto Buddhovo a symbol ženství, tvořivé síly a plodnosti. Své nositelce bude nerozlučným společníkem na všech cestách nejen za dobrodružstvím.

Náramek je vyroben z přírodního růženínu, tyrkenitu a perleti. Průměr kamínků je 6 mm. Kokový korálek a přívěšek ve tvaru ochranného znamení Hamsy jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

tyrkysTyrkys (tyrkenit) je posvátný, ochranný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu, uklidňuje řečníky před projevem na veřejnosti, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování. Přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Projuje vysoké duchovní ideály s původní vitální silou Země. Pomáhá vyjadřovat duchovní ideje a poznatky a integrovat je do života na Zemi. Přitahuje pozitivní energie a chrání tělo i duši před negativními vlivy. Více o tyrkysu.

 

 

 

perlaO perlách se v indickém folkloru mluví jako o kapkách rosy, které jedné noci spadly do moře měsíčního světla. Podle legendy bůh Krišna (někdy Višnu) vylovil první perlu z hlubin oceánu a daroval ji o svatebním dni své dceři Pandaie jako symbol lásky, jednoty a čistoty. Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly prý značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.Více o perlách.

 

 

 

hamsaHamsa je starodávný symbol a amulet. Má tvar lidské ruky, zobrazuje totiž dlaň pravé ruky – symbol ochrany nejen před uhrančivým pohledem. V arabštině navíc označuje slovo „hamsa“ číslici 5, tedy počet prstů na jedné ruce. První hamsy se objevily už v období starověké Mezopotámie na amuletech sumerské bohyně plodnosti a lásky. Ženy v tehdejších dobách věřily, že tento symbol napomáhá plodnosti a zdravému průběhu těhotenství, posilovat slabé a podporovat laktaci. Hamsa je také Buddhovo symbolické gesto ochrany a učení moudra.

 

 

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů růženínu, tyrkysu a drobných korálků vybroušených z přírodní perleti, doplňují je kovové korálky ve stříbrné barvě s lehkou patinou s jemným přívěškem ve tvaru Hamsy s rytinkou. Náramek je pružný, lehce se přizpůsobí velikosti a tvaru Vašeho zápěstí. Průměr kamínků je 6 mm. Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí kolem 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce.

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VM Avatar autora Kód 882 20.6.2017 16:32
Dobrý den, i tento produkt bude možný již objednat. Děkuji
Odpovědět