Kód: 2807

Dvojvrstvý náramek z minerálů ZMĚNA K LEPŠÍMU - dumortierit, sodalit, oceánový jaspis, chirurgická ocel

1 090 Kč
Na dotaz

energie, radost, činorodost, vnitřní síla, optimismus, uvolnění, proti stresu a obavám, posílení sebevyjádření, zlepšení komunikace, duchovní růst, meditace, očištění, léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti, pevná vůle, cílevědomost, vřelost, vášeň, pevné vztahy, úspěch

 

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený dvojvrstvý náramek z drahých kamenů přírodního dumortieritu, sodalitu a oceánového jaspisu s korálky a přívěškem z chirurgické oceli symbolizuje změnu k lepšímu. Přináší do našeho života radost, optimismus, činorodost a uvolnění od stresu a různých obav. Posiluje naše komunikační schopnosti, chrání nás před konflikty, pomáhá nám učit se novým věcem a posiluje paměť.  Uzemňuje roztěkané energie našeho těla, mysli i duše a pomáhá nám udržet si pocit sebejistoty a harmonie. Posiluje naše vztahy, aktivuje v nás pozitivní sebelásku a pomáhá nám vzít si zpět kontrolu nad svým osudem. Díky dumortieritu umí zvrátit karmický koloběh. Dodává nám trpělivost i ve chvílích, kdy ji ztrácíme a pomáhá nám zůstat na správné cestě k našim snům a cílům. 

Náramek je vyroben z přírodního dumortieritu, sodalitu a oceánového jaspisu. Dumortierit a sodalit jsou zmatnělé. Průměr kamínků je 8 a 6 mm. Přívěšek ve tvaru andělského křídla a ostatní ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L. 

Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je obvod zápěstí 16 cm - 17 cm. Délka náramku je 36 - 38 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

dumortieritDumortierit je receptivní kámen, je přiřazen planetě Neptun a elementu Vody. Je to kámen naděje, v těžkých životních situacích pomáhá obratu k lepšímu, dodává nám důvěru ve vlastní schopnosti a sílu tyto situace zvládnout a překonat, a ve šťastných situacích učí užívat života naplno, brát ho takový, jaký je, bez zbytečných starostí a obav. Podporuje pozitivní životní postoj, pomáhá nám odstraňovat staré blokády a vzory. Posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zlepšuje naši schopnost soustředit se. Dumortierit ulehčuje stát sebejistě na vlastních stanoviscích a přizpůsobit se realitě, dodává nám trpělivost a odvahu. Zklidňuje předrážděnost, podporuje objektivitu a zpřístupňuje pozitivní sebelásku. 

 

 

sodalitSodalit má mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, prohlubuje logické myšlení, které spojuje s intuicí, důsledností, dodává odvahu a sebedůvěru, pomáhá uskutečňovat sny a touhy, vede k lepší koncentraci, harmonizuje fantazii s realitou, uklidňuje a chrání před konflikty. Zjasňuje rozum a vede ho k hlubokým myšlenkám. Posiluje nervy a odstraňuje zafixované způsoby myšlení. Přidává důvěru a sílu zastávat vlastní stanoviska a přenášet ideje a poznatky do běžného života. Umožňuje přijímat nové informace a vytvářet nový, neotřelý pohled na svět. Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, neboť přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi. Více o sodalitu.

 

 

 

jaspisOceánový jaspis nás spojuje s elementární silou elementu Země, s planetou Venuší. Učí nás žít v souladu s přírodou, nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost, odstraňuje deprese a uvádí naše tělo i mysl do rovnováhy. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: