Akce Novinka NÁŠ TIP
Kód: 2996

Dvojice náramků MÁM TĚ RÁDA - madagaskarský růženín, obrázkový jaspis, chirurgická ocel

650 Kč 840 Kč Sleva 23 %
Skladem (2 ks)

ochrana, láska, štěstí, harmonie, vnitřní síla, jednota, splynutí duší, splnění společných snů, uzemnění

  • Dvojice dámských náramků, vhodné jako dárek pro maminku, nejlepší kamarádku nebo pro jinou ženu, které chcete říct, že ji máte ráda.

 

Náramek je možné koupit také samostatně - najdete ho zde.

Kategorie: Náramky

Tato souprava dvou dámských náramků je vyrobena z přírodního madagaskarského růženínu a obrázkového jaspisu s ozdobami z chirurgické oceli. Posiluje ve vztahu zejména sounáležitost, vzájemnou lásku a splynutí duší, harmonii a štěstí. Dodává nám pozitivní energii a životní sílu. Přináší do našeho života lásku, laskavost a pozitivní myšlenky. Pomáhá nám ujednotit si své postoje a přání a dodává nám potřebnou sílu a trpělivost splnit si společné sny. Pomáhá nám s vyrovnáním mužské a ženské energie, otevírá naši srdeční a pupeční čakru. Prodlužuje mládí, udržuje nás v dobré náladě, otevírá naše srdce, oživuje fantazii a podporuje naši trpělivost.

Oba náramky jsou vyrobeny z přírodního madagaskarského růženínu a obrázkového jaspisu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramky jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost obou náramků je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramky upravím na ty, které potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

 

jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: