Kód: 3062

Dva rodinné náramky z minerálů LÁSKA - madagaskarský růženín, červený jaspis, srdce, chirurgická ocel

700 Kč
Skladem

láska, ochrana, rovnováha, harmonie a uklidnění, odražení negativity, zdraví, síla, úspěch, intuice, štěstí, krása

Velikosti:

Dětský: XXS = obvod zápěstí 14 cm nebo na míru - těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jako dětskou velikost počítáme maximální obvod zápěstí 15 cm.

Dámský: S = obvod zápěstí 16 cm nebo na míru -  těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Tento náramek můžete zakoupit i samostatně: dětský najdete zde, dámský najdete zde.

 

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: červená, růžová
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, jaspis, růženín
symbol: srdce
Velikost kamenů: 6 mm

Tato dvojice ručně vyráběných náramek pro maminku a dceru z mé dílničky vyrobený z drahých kamenů přírodního červeného jaspisu a madagaskarského růženínu doplněný o přívěšek se symbolem srdce nám přináší lásku a sílu Země a teplo a energii Slunce. Ochraňuje nás i naše blízké, posiluje přátelství a přivádí nám do cesty lidi, kteří nás mohou velice obohatit. Harmonizuje nás samotné i naše okolí, přináší nám hluboký klid a uvolnění. Pomáhá nám přijímat život takový, jaký je a dodává nám sílu zlepšit situace, ve kterých se necítíme dobře. Dodává nám odvahu a sílu naplnit všechny naše záměry, zlepšuje organizační schopnosti, rychlé uvažování a představivost. 

Náramek je vyroben z přírodního madagaskarského růženínu a červeného jaspisu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky se zirkony a přívěšek ve tvaru srdce jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, velikost přívěšku je 6 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost dámského náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm, dětského náramku je XXS - na obvod zápěstí 14 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramky jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené. 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

 

červený jaspisČervený jaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Podporuje plodnost, pomáhá při početí i v průběhu těhotenství. Více o jaspisu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: