Kód: 477

Lapač snů pro Bohyni Růžovostříbrné sny se zvonkohrou 80 cm

3 560 Kč
Momentálně vyprodané

Obrovský (80cm dlouhý) originální Boho lapač snů Růžovostříbrné sny je určený pro skutečnou bohyni.  Jeho síťku tvoří háčkovaná mandala květ života ve stříbrné (efektní příze s kovovým vzhledem) a růžové barvě. Bambusový kruh o průměru 21 cm zdobí béžové a bílé pštrosí peří, které doplňují ručně drhané a háčkované provázky a krajka. Pokud necháte svůj lapač zavěšený ve volném prostoru nebo blízko okna, odmění se Vám krásnou zvonkouhrou, kterou tvoří mušle a ostny mořského ježka. Lapač zdobí i několik kovových korálků ve tvaru peříček a srdíček.

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Položka byla vyprodána…

Tento konkrétní kousek má již svoji majitelku, ale ráda Vám na zakázku vyrobím podobný. Doba dodání se řídí především aktuálním počtem zakázek a mými časovými možnostmi. Potřebujete-li lapač snů jako dárek do určitého termínu, napište mi a domluvíme se, jestli Váš termín stihneme. Kontaktní formulář najdete zde.

Ručně vyrobený lapač snů není jen talisman, je to vlastně jakási mandala říše snů. Indiáni je zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Obrovský (80cm dlouhý) originální Boho lapač snů Růžovostříbrné sny je určený pro skutečnou bohyni.  Jeho síťku tvoří háčkovaná mandala květ života ve stříbrné (efektní příze s kovovým vzhledem) a růžové barvě. Bambusový kruh o průměru 21 cm zdobí béžové a bílé pštrosí peří, které doplňují ručně drhané a háčkované provázky a krajka.
Pokud necháte svůj lapač zavěšený ve volném prostoru nebo blízko okna, odmění se Vám krásnou zvonkouhrou, kterou tvoří mušle a ostny mořského ježka. Lapač zdobí i několik kovových korálků ve tvaru peříček a srdíček.

Střed síťky znázorňuje naše já. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Při spánku odpočívá naše tělo, ale také mysl, která se čistí od všeho, co jsme během dne zažili. Zpracovává různé podněty a přetváří je ve sny. Některé z nich jsou krásné, jiné mohou být špatné, stašidelné a ty nejhorší se mohou měnit v noční můry a děsy. Indiáni věří, že bychom se před špatnými sny měli chránit, protože nesou negativní energii, která nás dál ovlivňuje. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. Kruh lapače má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání jeho střed (tedy naše já). Je to první překážka pro negativní síly, které se na nás v noci valí. Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a ty dopředu filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč do temné noci a dobré sny k se přes peříčko dostanou k nám. Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke středu – k nám. Symetrie sítě symbolizuje harmonii, která negativní energii rozpouští.

Podrobnosti

Celkové rozměry: 21 x 82 cm
Rozměr kruhu: 21 cm
Pouze 1 kus.

Materiál: bambus, bavlna, korálky z mušlí, ostnů mořského ježka, kovové korálky, barvená a bělená pštrosí peříčka, ručně háčkovaná bavlněná krajka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: