Kód: 4337

Lapač snů Krásné snění - duhový a šedý měsíční kámen

2 890 Kč
Momentálně vyprodané

Velký, 55 cm dlouhý originální ručně vyrobený lapač snů Krásné snění s háčkovanou mandalou představující posvátný květ života. Ta tvoří jeho pravidelnou a bohatou síťku uspořádanou do pravidelného geometrického tvaru. Kruh lapače z přírodního bambusového dřeva je zdobený háčkovanými provázky z bavlněné příze a kamínky duhového (bílého) a šedého měsíčního kamene o průměru 8mm a kachními peříčky v tmavě šedých, světle šedých a bílých odstínech.

užití: odpočinek, hluboký spánek, uvolnění, ochrana, štěstí, láska, síla, krása, duševní rozvoj, meditace, harmonie, radost, energie, intuice, klid

Lapač snů obdržíte s harmonizační mandalou, s popisem a dárkově zabalený.

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Položka byla vyprodána…

Tento konkrétní kousek má již svoji majitelku, ale ráda Vám na zakázku vyrobím podobný. Doba dodání se řídí především aktuálním počtem zakázek a mými časovými možnostmi. Potřebujete-li lapač snů jako dárek do určitého termínu, napište mi a domluvíme se, jestli Váš termín stihneme. Kontaktní formulář najdete zde.

Ručně vyrobený lapač snů není jen talisman, je to vlastně jakási mandala říše snů. Indiáni je zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Lapač je inspirovaný představou hlubokého a klidného jezera uprostřed divoké přírody, které vybízí k relaxaci, odpočinku a uvolnění od stresu a shonu běžných dní. Tento lapač zalije Vaši ložnici nádhernou svěží září a ochranou silou energií drahých kamenů a dávné šamanské mystiky. Zachytí a zničí každý zárodek negativní energie, jenž v uzlíkovém bludišti lapače během noci uvízne a vyzařuje do svého okolí ve dne i v noci příjemnou, pozitivní energii.

Střed síťky znázorňuje naše já. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Při spánku odpočívá naše tělo, ale také mysl, která se čistí od všeho, co jsme během dne zažili. Zpracovává různé podněty a přetváří je ve sny. Některé z nich jsou krásné, jiné mohou být špatné, strašidelné a ty nejhorší se mohou měnit v noční můry a děsy. Indiáni věří, že bychom se před špatnými sny měli chránit, protože nesou negativní energii, která nás dál ovlivňuje. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. Kruh lapače má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání jeho střed (tedy naše já). Je to první překážka pro negativní síly, které se na nás v noci valí. Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a ty dopředu filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč do temné noci a dobré sny k se přes peříčko dostanou k nám. Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke středu – k nám. Symetrie sítě symbolizuje harmonii, která negativní energii rozpouští.

 

Podrobnosti

Celkové rozměry: 34 x 55 cm (+ 10 cm poutko)
Rozměr kruhu: 21 cm

Materiál: bambusové dřevo, bavlna, barvené kachní peří, korálky z kamínků měsíčního kamene o průměru 8mm

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: