Kód: 3

Lapač snů Král Slunce s křišťálem a citrínem 50 cm

3 250 Kč
Vyprodáno

Velký, 50 cm dlouhý originální ručně vyrobený lapač snů Král Slunce s ručně drhanou mandalou představující sílu a energii Slunce. Kruh lapače z přírodního bambusu je zdobený háčkovanými a drhanými provázky se zapletenými kamínky citrínu a křišťálu, ručně paličkovanou a háčkovanou krajkou, atlasovou zlatavou stuhou a pštrosími peříčky v bílé, béžové a zlatavé barvě. Tento lapač zalije Vaši ložnici nejen teplou zlatavou září, ale také ochrannou šamanskou mocí, sílou a energií Slunce a léčivých kamenů citínu a křišťálu – nad nimi žádný zlý sen nezvítězí.

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Položka byla vyprodána…

Tento konkrétní kousek má již svoji majitelku, ale ráda Vám na zakázku vyrobím podobný. Doba dodání se řídí především aktuálním počtem zakázek a mými časovými možnostmi. Potřebujete-li lapač snů jako dárek do určitého termínu, napište mi a domluvíme se, jestli Váš termín stihneme. Kontaktní formulář najdete zde.

Ručně vyrobený lapač snů není jen talisman, je to vlastně jakási mandala říše snů. Indiáni je zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Velký, 50 cm dlouhý originální ručně vyrobený lapač snů Král Slunce s ručně drhanou mandalou představující sílu a energii Slunce. Kruh lapače z přírodního bambusu je zdobený háčkovanými a drhanými provázky se zapletenými kamínky citrínu a křišťálu, ručně paličkovanou a háčkovanou krajkou, atlasovou zlatavou stuhou a pštrosími peříčky v bílé, béžové a zlatavé barvě. Tento lapač zalije Vaši ložnici nejen teplou zlatavou září, ale také ochrannou šamanskou mocí, sílou a energií Slunce a léčivých kamenů citínu a křišťálu – nad nimi žádný zlý sen nezvítězí.

 

křišťálKřišťál vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii. Křišťál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální. Více o křišťálu.

 

 

citrín

Citrín je mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Citrín byl od nepaměti uctíván jako kámen slunce, posiluje touhu poznávat pravé vnitřní já, poskytuje pohodu, teplo a živost, jistotu i naději. Více o citrínu.

 

Střed síťky znázorňuje naše já. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Při spánku odpočívá naše tělo, ale také mysl, která se čistí od všeho, co jsme během dne zažili. Zpracovává různé podněty a přetváří je ve sny. Některé z nich jsou krásné, jiné mohou být špatné, stašidelné a ty nejhorší se mohou měnit v noční můry a děsy. Indiáni věří, že bychom se před špatnými sny měli chránit, protože nesou negativní energii, která nás dál ovlivňuje. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. Kruh lapače má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání jeho střed (tedy naše já). Je to první překážka pro negativní síly, které se na nás v noci valí. Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a ty dopředu filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč do temné noci a dobré sny k se přes peříčko dostanou k nám. Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke středu – k nám. Symetrie sítě symbolizuje harmonii, která negativní energii rozpouští.

 

Podrobnosti

Celkové rozměry: 24 x 50 cm
Rozměr kruhu: 21 cm
Pouze 1 kus.

Materiál:přírodní přelakovaný bambus, bavlna, ručně paličkovaná a háčkovaná krajka, barvená pštrosí peříčka, atlasová stuha, kamínky křišťálu a citrínu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: