Kód: 2945

Macramé klíčenka USMÍVEJ SE - obrázkový jaspis

249 Kč
Momentálně vyprodané

štěstí, bezpečí, ochrana domova, přátelství, vnitřní krása, zdraví, uzemnění, inspirace, odvaha, uklidnění, proti stresu

Celková délka klíčenky: 10 - 12 cm

Klíčenka je dodávána společně s popisem, dárkově zabalená. 

Kategorie: KLÍČENKY
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobená macramé klíčenka může sloužit i jako přívěšek na batoh či kabelku, je ozdobená kamínky přírodního obrázkového jaspisu a ocelovým přívěškem se sluníčkem / energetickou spirálou. Je ochráncem štěstí, vnitřní krásy, domova a přátelských vztahů.

Délka klíčenky: cca  10 - 12 cm (každý kus je ručně vyráběný originál)

Průměr kamínků: 8mm 

Klíčenka je dodávána společně s popisem, dárkově zabalená. 

 

jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: