Kód: 991

Klíčenka s kamenem - mechový achát

149 Kč
Skladem

odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění, těhotenství, porod, šestinedělí, početí, plodnost

velikost: cca 2,5 cm

Dodáváno dárkově zabalené, s popisem.

 

 

Kategorie: KLÍČENKY

mechový achátTato ručně vyrobená klíčenka z přírodního kamenu mechového achátu nese receptivní energii a náleží elementu Země. Je silně spjat s přírodou, má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Velmi vhodný pro všechny pěstitele rostlin. Přitahuje bohatství, štěstí, nové přátele a zajišťuje dlouhověkost. Zmírňuje porodní bolesti a zajišťuje zdárný průběh porodu. Pomáhá k uvolnění strnulé šíje, léčí infekce, nachlazení a snižuje horečku. Vyčerpanému organismu propůjčuje novou dávku energie. Je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Mechový achát se často doporučuje pro nastávající maminky, podle našich předků je skvělým pomocníkem při početí, během těhotenství, ale i při porodu a po něm. Zároveň je to jeden z nejsilnějších ochranných kamenů.

Více o achátech.

Klíčenka je vyrobena z přírodního kamenu jaspisu - leštěného  tromlu o průměru cca 2,5 cm, s klíčenkovou mechanickou o délce 6 cm ze stříbřeného tombaku. Barva kamene se může výrazně lišit, mechový achát může být temně zelený i světle zelený, mechově zelený až pastelově zelený. 

Klíčenka je dodávána společně s popisem, dárkově zabalená. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: