Kód: 3098

Japa Mála ESENCE ŽENSTVÍ - lososový avanturín, bílý nefrit, chirurgická ocel rose gold, hedvábný střapec

2 890 Kč
Na dotaz

štěstí, ženství, něha, klid, jistota, rovnováha, láska, sebeláska, úspěch, intuice, ochrana, spánek, mládí, zdraví, radost, sebedůvěra, energie, sexuální energie, uzemnění

celková délka: cca 106 cm (každý kus je ručně zhotovený originál, velikost se může mírně lišit)

počet kamenů: 108 + 1 trojitý guru korálek (2 x velký lososový avanturín a korálek se zirkony z chirurgické oceli rose gold)

průměr kamenů: 8 a 6 mm (ocelový guru korálek 10 mm)

Střepec je vyroben z pravého ručně barveného hedvábí.

Svoji Japa Málu obdržíte s popisem a dárkově zabalenou.

Tato ručně vyrobená Japa Mála z naší mandalové dílničky vytvořená technikou macramé (drhání) z drahých kamenů lososvého avanturínu, bílého nefritu, ocelového korálku se zirkony v provedení rose gold a hedvábného střapce je symbolem samé podstaty ženství. Přináší své majitelce do života vibrace něhy, laskavosti, lásky a harmonie, podporuje radost, sebedůvěru a rovnováhu, navozuje pocit pohody, uzemňuje energii, odstraňuje následky disharmonií. Dodává nám schopnost odpouštět, vytváří vědomí nezištné lásky sami k sobě i k druhým, pomáhá budovat důvěru ve vztazích a zůstat v klidu ve stresových situacích. Své majitelce pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Umožňuje nám pozitivní pohled na život, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť. Rozptyluje deprese a negativní myšlenky, potlačuje strach mluvit o svých pocitech, posiluje sebedůvěru a sebeúctu, ochraňuje nás před útoky jiných osob. Posiluje naši ženskou energii, krásu, mládí a odvahu jít vlastním směrem.

Jak používat málu?

Používání japa mály je velice intimní, niterní požitek. Najděte si pro tento rituál vhodné místo i čas. Měli byste být někde, kde je Vám příjemně, kde je klid a můžete se dobře soustředit. Nastavte pravou dlaň a málu si vložte přes prsty do dlaně tak, aby střapec směřoval směrem k Vám. Pamatujte na to, že váš ukazováček by měl směřovat od korálků pryč, protože reprezentuje vaše ego. Pomocí palce přesouvejte postupně od střapce jeden korálek za druhým přes váš prostředníček. Během tohoto pohybu si v duchu odříkávejte svou mantru, cíl, kterého chcete dosáhnout. Mantra může být například prosté slovo „láska“ nebo třeba věta „Já jsem láska.“ Až dojdete k poslednímu korálku mály (stodevátý korálek), který se nazývá guru korálek, jste hotovi. Pokud se rozhodnete pokračovat dále, málu otočte, a jděte opačně zpět na začátek. Védská tradice praví, že guru korálek by se neměl překračovat.

Doporučené mantry: Jsem věrná sama sobě a naslouchám svým pocitům. Respektuji své tělo, mám se ráda a kráčím svým vlastním tempem. Učím se stejnou mírou dávat, jako přijímat. Má slova pomáhají a soucítí.  Přeji si, aby vždy zvítězila láska a víra nad egem a rozumem.

 

celková délka: cca 106 cm (každý kus je ručně zhotovený originál, velikost se může mírně lišit)

počet kamenů: 108 + 1 guru korálek (2 x velký lososový avanturín a korálek se zirkony z chirurgické oceli rose gold)

průměr kamenů: 6 a 8 mm, ocelový guru korálek 10 mm

Kokový korálek se vsazenými zirkony je vyroben z chirurgické oceli s označením 316 L v provedení ROSE GOLD. Je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

 

Mála neboli Japa Mála (džapa mala) je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu. Je to soustava korálků na provázku, má zpravidla 108 korálků, anebo menší počet vždy dělitelný 9 (většinou 19, 21, 27, 54) a jeden tzv. guru korálek. Mály jsou prvotně používané k počítání manter. Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: