V období od 26.6. do 12.7.2020 z důvodu dovolených nebudeme zpracovávat objednávky. Všechny objednávky z tohoto období začneme postupně vyřizovat od 13.7.2020. Děkujeme za pochopení.
NÁŠ TIP
Kód: 3464

Magnet MANDALA OCHRANY HAMSA

82 Kč
Brzy opět skladem

Magnetka o průměru 56 mm s ručně malovonou mandalou ochrany z mé dílničky. Mandala je složena ze šesti pradávných symbolů ochrany, které jsou složené do magického kruhu. Ruka s pěti prsty a okem uprostřed je silný mystický ochranný symbol známý už z oblasti Mezopotámie - nazývá se Hamsa, v křesťanství Ruka Marie, na blízkém východě Ruka Fátimy. 

Svoji magnetku dostanete s popisem, dárkově zabalenou.

Průměr magnetky: 56 mm

Kategorie: DROBNÉ DÁRKY
Položka byla vyprodána…

Magnetka o průměru 56 mm s ručně malovonou mandalou ochrany z mé dílničky. Mandala je složena ze šesti pradávných symbolů ochrany, které jsou složené do magického kruhu. Ruka s pěti prsty a okem uprostřed je silný mystický symbol nesoucí i numerologický význam. 

Svoji magnetku dostanete s popisem, dárkově zabalenou.

 

hamsaHamsa je starodávný symbol a amulet. Má tvar lidské ruky, zobrazuje totiž dlaň pravé ruky – symbol ochrany nejen před uhrančivým pohledem. V arabštině navíc označuje slovo „hamsa“ číslici 5, tedy počet prstů na jedné ruce. První hamsy se objevily už v období starověké Mezopotámie na amuletech sumerské bohyně plodnosti a lásky. Ženy v tehdejších dobách věřily, že tento symbol napomáhá plodnosti a zdravému průběhu těhotenství, posilovat slabé a podporovat laktaci. Hamsa je také Buddhovo symbolické gesto ochrany a učení moudra.

 

 

Mandala je ručně malovaná. Pro magnetku jistě najdete mnohé uplatnění, ozdobí ledničku, tabuli i jiná zákoutí.

Podrobnosti

Průměr: 5,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: