Aktuální informace k možnostem dopravy najdete na stránce Doprava a platba.
Kód: 2861

Balíček PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK – růženín, pukaný křišťál, Buddha, chirurgická ocel

690 Kč 990 Kč Sleva 30 %
Skladem (1 ks)

láska, krása, životní energie, síla, ochrana, meditace, harmonie, uzdravování a léčení, trpělivost

Kategorie: Dárkové balíčky

Tento balíček obsahuje dárkově zabalený náramek, náušnice a přívěšek z přírodního madagaskarského růženínu a pukaného křišťálu s ozdobami z chirurgické oceli Vám předám lásku z nitra Země i z dálek nekonečného vesmíru. Podnítí Vaši fantazii, citlivost a vnímavost, nabije Vás novou energií a dodá dostatek trpělivosti a síly k odpuštění. Posiluje sebelásku a sebeúctu a pomáhá odstranit negativní emoce. Pomáhá nám žít přítomným okamžikem a radovat se z přítomného okamžiku. Přímo ovlivňuje naši srdeční čakru. 

Náramek, náušnice i přívěšek jsou vyrobeny z přírodního pukaného křišťálu a madagaskarského růženínu. Průměr kamínků je 8 mm. Všechny kovové ozdoby jsou z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Přívěšek dodáváme na kožené šňůrce. Náramek, přívěšek i náušnice jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené. 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

křišťálKřišťál vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii. Křišťál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální. Více o křišťálu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: