Kód: 1470/CEL 1470/RET 1470/NAU Zvolte variantu

Náušnice, řetízek a přívěšek Zaháním obavy - chalcedon, měsíční kámen, chirurgická ocel

390 Kč 195 Kč 195 Kč od 195 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

štěstí, láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid, radost, úspěch, ochrana, strach, deprese

Varianta:

Ručně vyrobená sada náušnic a přívěšku z drahých řírodních kamenů chalcedonu, měsíčního kamene a chirurgické oceli 316L. Průměr kamínků je 6mm, délka náušnice a přívěšku cca 35 mm, řetízek z chirugické oceli 316L dlouhý 50 cm. Délku řetízku je možné upravit podle Vašeho přání, preferovanou délku připište případně do poznámky k objednávce. 

 

Pro výrobu tohoto šperku byla použita chirurgická ocel s označením 316L a je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

 

Souprava je dodávána s popisem a dárkově zabalená.

 

 

chalcedon

 

Chalcedon vyhání deprese, strach, hysterii, smutek a mění je v radost. Rozhání iluze a fantazie, podrporuje klidné a pokojné pocity a dodává nám sílu v komplikovaných obdobích. Pročišťuje a posiluje mezilidské vztahy, uvádí tělo, mysl a duši do vzájemné harmonie a rozptyluje negativní myšlenky. Odvrací psychické útoky a ochraňuje nás na cestách. Zlepšuje naši paměť a logické uvažování, podporuje sebedůvěru a přináší nám štěstí ve všem, do čeho se pustíme.

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: