Kód: 3398

BIO esenciální olej CEDR VIRGINSKÝ 10 ml

190 Kč 378 Kč Sleva 50 %
Skladem (2 ks)

Éterický olej z CEDRU posiluje sebejistotu a má harmonizační účinky. Podporuje meditaci a celkově vás zklidní. Zároveň uvolňuje hleny, usnadňuje vykašlávání a usnadňuje rekonvalescenci. 

obsah: 10 ml

složení: 100% bio éterický olej z cedru virginského

země původu: Velká Británie

BIO esenciální olej z cedru má hřejivou, kořeněnou vůni s lehce nasládlými balzamickými tóny. Má výborné posilující a harmonizační účinky. Pomůže vám upevnit vlastní psychickou sílu a vitalitu. Cedr se dříve využíval také k rituálnímu a magickému očišťování a odstranění hříchů. 

Cedrové dřevo planetárně odpovídá Slunci a v živlech pak ohni. Jeho vůně vám pomůže se uklidnit a uvolnit při silné nervozitě i stresu a dodá vám pocit sebejistoty. Je vhodné také jako doplněk meditací, podpoří rozjímání a pomůže vám lépe naslouchat vaší duši. Cedr má rovněž výborné antiseptické, protizánětlivé a baktericidní účinky. Prohřívá organismus, zklidňuje kašel, rozpouští hleny a usnadňuje jejich vykašlávání. Jeho užití je vhodné i při bronchitidě a astmatu. Vůně cedrového dřeva také usnadňuje rekonvalescenci.

Bio éterické oleje jsou extrahovány z rostlin pěstovaných bez použití pesticidů, umělých hnojiv nebo jiných chemikálií. Při přípravě rostlin pro ostatní éterické oleje mohou být tyto chemikálie použity. Pokud se obáváte těchto chemických látek ve vašich éterických olejích, zaujme Vás naše nabídka BIO esenciálních olejů.

Společnost Ancient Wisdom vyrábí esenciální oleje ve Velké Británii už více jak 15 let. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: